آرشیو موضوعات ‘کامپیوتر و اینترنت’

معرفی سایت: مهرنیاز

با تغییرات اساسی در سایت مهرنیاز و راه اندازی مجدد آن در خدمت شما هستیم.

http://www.mehrniaz.ir/

درج آگهی در این وبسایت کاملا رایگان است و فقط درج آگهی ویژه هزینه دارد. تنها تفاوت آگهی های ویژه نمایش آنها در ستون کناری تمامی صفحات سایت و در اسلایدر صفحه اصلی می باشد.

مالک نام خود در دنیای اینترنت باشید

امروزه داشتن وب سایت نه تنها برای شرکت ها و موسسات و فروشگاه ها یا حتی هنرمندان و محصولات آنها بصورت نیاز درآمده بلکه مورد علاقه اشخاص هم شده است. بدین صورت که افراد یادداشت های شخصی و خاطرات یا حتی عکس های خود را در سایت یا وبلاگ شخصی خود با دیگران به اشتراک می گذارند و دیگر این اطلاعات را در یک دفترچه داخل کشوی میز خود پنهان نمی کنند. در دنیای تکنولوژی حاضر وبلاگ نویسی یک امر پیش پا افتاده شده و تقریبا همه افراد نظرات و تفکرات خود را (حتی با نام مستعار) در وبلاگ خود منتشر می کنند.

البته بسیاری افراد اطلاعات خصوصی دارند که همچنان مایلند از دیگران پنهان کنند یا حداقل در دسترس عموم قرار ندهند که جای این عمل خارج از دنیای اینترنت است و بهتر است همچنان به قفل کشوی خود اعتماد کنند.

ثبت دامنه به نام خودتان

شیوا هاست

مرورگر فایرفاکس ۴ رسما منتشر شد

سرانجام پس از انتشار چندین نسخه آزمایشی امروز نسخه نهایی مرورگر محبوب فایرفاکس رسما منتشر شد.

دریافت برنامه Mozilla firefoz 4

فایرفاکس ۴ سریعتر، امن تر و دارای قابلیت پشتیبانی از امکانات جدید نظیر HTML5 می باشد.

برخی از قابلیت های جدید فایرفاکس ۴ :

چرا تبلیغات اینترنتی؟

در این مقاله، تبلیغات اینترنتی به مفهوم عام آن یعنی هر نوع فعالیت برای معرفی محصول و خدمات در اینترنت می باشد و محدود به مورد خاصی از روشهای موجود نمی باشد مگر آنکه صراحتا خلاف آن ذکر شده باشد.

در ایران حدود ۴۰ سال قبل تلویزیون را “رسانه نوین” خطاب می کردند. این “رسانه نوین” در روزهای نخستین حضور خود برای کسب محبوبیت باید کارایی خود را اثبات می کرد. تلویزیون اثبات کرد و هم اکنون تقریبا در هر خانواده ای یک دستگاه تلویزیون وجود دارد. این وضع برای اینترنت هم باید اتفاق بیافتد. به عبارت دیگر اینترنت هم باید بتواند کارایی خود را به اثبات برساند. همه می پرسند که آیا اینترنت نیز می تواند؟