بوگاتی یک آقازاده! شایعه این روزها

در چند روز اخیر تحت عنوان بوگاتی چند میلیارد تومانی یک آقازاده در خیابان های تهران خبری را وبلاگها و متعاقب آن برخی وبسایت های خبری کار کرده اند که با اشاره به عکس فوق مدعی شده اند که اتومبیل مذکور در خیابان های تهران رؤیت شده و متعلق به یکی از آقازاده های حکومتی است.
اما نکته ای که باعث شد دست به نوشتن این یادداشت بزنم اینکه به سبب علاقه چندین ساله ام به دنیای خودرو و حواشی و مسائل مربوطه به آن و همینطور دوستان مطلعی که از این بابت دارم اطلاع موثق دارم این خبر کذب محض است. حالا چه اهدافی پشت انتشار گسترده آن نهفته امری است که بعدها مشخص می شود.
تصویر آمده در بالا در حقیقت تصویر دستکاری شده ایست که از یک فوروم ع رب ی  برداشته شده. عکاس آن شخصی است به اسم «محمد السلیمانی» که اسم خود را روی عکسها واتر مارک کرده. چنانچه در پایین می بینید تصویر بالا در حقیقت یکی از تصاویر دستکاری شده عکاس یاد شده است به گونه ای که شماره پلاک آن از عربی به ایرانی برگردانده شده :

ارسال شده در اکتبر 1st, 2011 موضوع اخبار توسط

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>